Zełenski spotkał się z przewodniczącym Rady Europejskiej

Zełenski spotkał się z przewodniczącym Rady Europejskiej

zdjęcie, wideo
Ukrinform
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski rozpoczął spotkanie z przewodniczącym Rady Europejskiej Charlesem Michelem.

Jak donosi Ukrinform, głowa państwa napisała o tym w Telegramie .

„Witam Charlesa Michela, przewodniczącego Rady Europejskiej, na Ukrainie. Dziękujemy za stałe i silne wsparcie! Rozpoczynamy ważne spotkanie” – powiedział Zełenski.

Jak poinformował Ukrinform, 10 stycznia Zełenski poinformował przewodniczącego Rady Europejskiej Charlesa Michela o sytuacji na froncie i potrzebie zbrojeń oraz omówił kwestię szczytu Ukraina-UE.

Wideo: Kancelaria Prezydenta

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-