Zełenski wrócił do Kijowa po podróży do USA

Zełenski wrócił do Kijowa po podróży do USA

wideo
Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski nagrał wideo ze swojego biura w Kijowie po powrocie z wizyty w USA.

Apel został opublikowany na stronach głowy państwa w sieciach społecznościowych, przekazuje Ukrinform.

„Dzień dobry wszystkim! Życzę wszystkim zdrowia. Słyszycie, nasze telefony już działają (dźwięk telefonów słychać na filmie - red.). Jestem w biurze. Pracujemy na zwycięstwo. Miłego dnia wszystkim! Pokonamy wszystkich” – powiedział Zełenski.

Jak informowaliśmy, 21 grudnia prezydent Wołodymyr Zełenski odbył swoją pierwszą podróż zagraniczną po rozpoczęciu inwazji na pełną skalę. Odwiedził Stany Zjednoczone , gdzie spotkał się z prezydentem Bidenem i przemawiał w Kongresie.

Wracając do domu Zełenski spotkał się z prezydentem RP Andrzejem Dudą.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-