Zełenski i Biden wspólną konferencję prasową w Białym Domu

Zełenski i Biden wspólną konferencję prasową w Białym Domu

wideo
Ukrinform
Prezydenci Ukrainy i Stanów Zjednoczonych Wołodymyr Zełenski i Joe Biden odbyli wspólną konferencję prasową po bilateralnym spotkaniu w Białym Domu.

Wydarzenie było transmitowane online na oficjalnym kanale YouTube Białego Domu, informuje Ukrinform.

Przywódcy państw omówili wyniki środowych negocjacji. Ponadto Prezydenci odpowiadali na pytania dziennikarzy.

Jak donosi Ukrinform, prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski przebywa od środy z oficjalną wizytą w Stanach Zjednoczonych. Oprócz spotkania z szefem Białego Domu planuje również przemawiać na wspólnej sesji obu izb Kongresu USA oraz odbyć kilka spotkań bilateralnych.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-