Biden wygłosił przemówienie na temat sytuacji wokół Ukrainy

Biden wygłosił przemówienie na temat sytuacji wokół Ukrainy

wideo
Ukrinform
Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden wygłasza przemówienie na temat sytuacji wokół Ukrainy.

Wideo amerykańskiego przywódcy było transmitowane przez „Voice of America”, donosi Ukrinform.

Przypomnijmy, 13 lutego Wołodymyr Zełenski i Joe Biden przeprowadzili rozmowę telefoniczną. Prezydent Ukrainy zwrócił uwagę na kroki podjęte przez Stany Zjednoczone i innych partnerów, którzy nadal skutecznie wspierają nasz kraj.

Zełenski podziękował Bidenowi za niezłomne poparcie Stanów Zjednoczonych dla suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy oraz podkreślił znaczenie zapewnienia naszemu krajowi skutecznych gwarancji bezpieczeństwa.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-