Konferencja prasowa Zełenskiego i Macrona

Konferencja prasowa Zełenskiego i Macrona

wideo
Ukrinform
Wołodymyr Zełenski i Emmanuel Macron spotkali się z przedstawicielami mediów.

Spotkanie obu prezydentów było transmitowane przez Kancelarię Prezydenta.

Przypomnijmy, francuski prezydent Emmanuel Macron przyleciał w poniedziałek do Moskwy, aby przeprowadzić rozmowy z Władimirem Putinem w sprawie wycofania wojsk rosyjskich z granic Ukrainy. Na wspólnej konferencji prasowej z prezydentem Rosji powiedział, że celem jego wizyty w Moskwie jest bezpieczeństwo wszystkich.

Zaznaczył też, że podstawą rozwiązania „kwestii ukraińskiej” są Porozumienia mińskie i o tym będzie rozmawiał z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim na spotkaniu w Kijowie.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-