Ukraina i Turcja podpisały osiem dokumentów

Ukraina i Turcja podpisały osiem dokumentów

zdjęcie
Ukrinform
Ukraina i Turcja podpisały osiem dokumentów międzyrządowych.

Ceremonia podpisania odbyła się w obecności prezydentów Wołodymyra Zełenskiego i Recepa Tayyipa Erdogana w Pałacu Maryjskim w Kijowie, informuje korespondent Ukrinformu.

Wśród podpisanych dokumentów jest umowa o wolnym handlu podpisana przez premiera Denysa Szmyhala ze strony ukraińskiej.

Ponadto ministrowie podpisali umowy o współpracy w zakresie polityki młodzieżowej, podatków, protokołów ustaleń w zakresie normalizacji i jakości, ceł.

Podpisano także Umowę Ramową o Współpracy w Dziedzinie Zaawansowanych Technologii, Lotnictwa i Przestrzeni Kosmicznej oraz Protokół między Rządami w sprawie Zmian Umowy o Współpracy Organów Ścigania.

Przypomnijmy, 3 lutego Erdogan przyjechał z oficjalną wizytą do Kijowa.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-