Ukraina i Turcja podpisały osiem dokumentów

Ukraina i Turcja podpisały osiem dokumentów

zdjęcie
Ukrinform
Ukraina i Turcja podpisały osiem dokumentów międzyrządowych.

Ceremonia podpisania odbyła się w obecności prezydentów Wołodymyra Zełenskiego i Recepa Tayyipa Erdogana w Pałacu Maryjskim w Kijowie, informuje korespondent Ukrinformu.

Wśród podpisanych dokumentów jest umowa o wolnym handlu podpisana przez premiera Denysa Szmyhala ze strony ukraińskiej.

Ponadto ministrowie podpisali umowy o współpracy w zakresie polityki młodzieżowej, podatków, protokołów ustaleń w zakresie normalizacji i jakości, ceł.

Podpisano także Umowę Ramową o Współpracy w Dziedzinie Zaawansowanych Technologii, Lotnictwa i Przestrzeni Kosmicznej oraz Protokół między Rządami w sprawie Zmian Umowy o Współpracy Organów Ścigania.

Przypomnijmy, 3 lutego Erdogan przyjechał z oficjalną wizytą do Kijowa.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-