Konferencja prasowa Zełenskiego i Erdogana

Konferencja prasowa Zełenskiego i Erdogana

zdjęcie, wideo
Ukrinform
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski i Prezydent Republiki Turcji Recep Tayyip Erdogan wygłaszają oświadczenia dla mediów w Pałacu Maryjskim – donosi Ukrinform.

Jak informowaliśmy, 3 lutego Erdogan przyjechał z oficjalną wizytą do Kijowa.

Prezydent Republiki Turcji wraz z żoną Emine Erdogan spotkali się w Pałacu Maryjskim z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim i Pierwszą Damą Oleną Zełenską. Głowy państw powitały delegacje obu krajów i udały się do pałacu na rozmowy.

Wcześniej premier Denis Szmyhal zapowiedział , że Ukraina i Turcja 3 lutego podpiszą 12 umów międzyrządowych, które przeniosą współpracę obu krajów na nowy poziom zarówno w dziedzinie ekonomii, jak i wysokich technologii.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-