Konferencja prasowa Zełenskiego i Stoltenberga w Brukseli

Konferencja prasowa Zełenskiego i Stoltenberga w Brukseli

wideo
Ukrinform
Prezydent Ukrainy i sekretarz generalny NATO rozmawiali z mediami w Brukseli, gdzie w dniach 15-16 grudnia przebywał Wołodymyr Zełenski.

Transmisję prowadziło Biuro Prezydenta na Facebooku.

Zełenski i Stoltenberg spotkali się przed konferencją prasową.

Nagranie wideo ze spotkania opublikował na Facebooku sekretarz prasowy głowy państwa Serhija Nykyforow, donosi Ukrinform.

Przypomnijmy, prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski przebywa w dniach 15-16 grudnia z wizytą roboczą w Brukseli, gdzie w środę wziął udział w szóstym szczycie Partnerstwa Wschodniego.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-