Konferencja prasowa Zełenskiego i Stoltenberga w Brukseli

Konferencja prasowa Zełenskiego i Stoltenberga w Brukseli

wideo
Ukrinform
Prezydent Ukrainy i sekretarz generalny NATO rozmawiali z mediami w Brukseli, gdzie w dniach 15-16 grudnia przebywał Wołodymyr Zełenski.

Transmisję prowadziło Biuro Prezydenta na Facebooku.

Zełenski i Stoltenberg spotkali się przed konferencją prasową.

Nagranie wideo ze spotkania opublikował na Facebooku sekretarz prasowy głowy państwa Serhija Nykyforow, donosi Ukrinform.

Przypomnijmy, prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski przebywa w dniach 15-16 grudnia z wizytą roboczą w Brukseli, gdzie w środę wziął udział w szóstym szczycie Partnerstwa Wschodniego.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-