Zełenski wymienił główne błędy swojej prezydentury

Zełenski wymienił główne błędy swojej prezydentury

Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski uważa, że jako prezydent nie popełnił nieodwracalnych błędów.

Oświadczył to podczas maratonu prasowego „30 pytań do prezydenta Ukrainy”, relacjonuje korespondent Ukrinformu.

„Nie sądzę, żebym popełnił jakieś nieodwracalne błędy. W gruncie rzeczy jestem taką osobą. Oczywiście popełniłem ich wiele i lubię, gdy dziennikarze pokazują mi je, ale nie podoba mi się forma (jak oni to robią – przyp. red.)” – powiedział.

W szczególności Zełenski uważa, że aby osiągnąć pokój, musiał podjąć większe ryzyko.

„Pomimo tego, że zależało i nadal zależy od 99% Rosji, ale myślę, że musieliśmy działać silniej, jeśli chodzi o osiągnięcie naszych porozumień. Trzeba było podjąć większe ryzyko. ... Jestem pewien, że zostanie to poprawione” - powiedział prezydent.

Prezydent dodał też, że powinien był kupić dwa domy na własny koszt - dla siebie i ochrony, żeby "ludzie nie myśleli, że ja tego chcę (żyć na koszt państwa - przyp. red.)".

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-