Zełenski z żoną przylecieli do Wielkiej Brytanii na konferencję klimatyczną

Zełenski z żoną przylecieli do Wielkiej Brytanii na konferencję klimatyczną

Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski przybył do Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział w Konferencji Klimatycznej ONZ COP26 w Glasgow - poinformowało Biuro Prezydenta w Telegramie , donosi Ukrinform.

"Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski i jego żona Olena przybyli do Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział w Konferencji Klimatycznej ONZ COP26 w Glasgow" - czytamy w oświadczeniu.

BP zauważyło również, że na, 1 listopada, zaplanowane jest wystąpienie Zełenskiego na konferencji ONZ oraz spotkanie z przywódcami innych państw.

Jak wcześniej informowała agencja, uczestnikom szczytu G20 w Rzymie udało się osiągnąć porozumienie w sprawie ograniczenia globalnego ocieplenia do ponad 1,5 stopnia.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-