Kuleba - Nie interesuje nas opinia Rosji na temat przystąpienia Ukrainy do NATO

Kuleba - Nie interesuje nas opinia Rosji na temat przystąpienia Ukrainy do NATO

Ukrinform
Federacja Rosyjska nie ma prawa głosu w dyskusji na temat przyszłego członkostwa Ukrainy w NATO – napisał minister spraw zagranicznych Ukrainy Dmytro Kuleba na Twitterze, donosi Ukrinform.

„Najgorszy scenariusz już się zdarzył: rosyjski atak na Ukrainę, okupacja naszych ziem i zabijanie naszych obywateli. Dlatego nie interesuje nas opinia Rosji na temat przystąpienia Ukrainy do NATO. Rosja nie ma prawa głosu w dyskusji na temat przyszłego członkostwa Ukrainy w Sojuszu” - napisał Kuleba.

Przypomnijmy, rzecznik rosyjskiego prezydenta Dmitrij Pieskow powiedział, że przystąpienie Ukrainy do Sojuszu Północnoatlantyckiego jest najgorszym scenariuszem dla Rosji.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-