Rada Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony przyjęła Strategię Bezpieczeństwa Informacji

Rada Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony przyjęła Strategię Bezpieczeństwa Informacji

Ukrinform
Rada Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony rozpatrzyła i zatwierdziła Strategię Bezpieczeństwa Informacyjnego Ukrainy - powiedział Ołeksij Daniłow po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony 15 października, donosi korespondent Ukrinformu.

„Strategię Bezpieczeństwa Informacji omawiał minister Tkaczenko. Toczyły się gorące dyskusje na temat tej strategii, chodzi o sytuację w bezpieczeństwie informacji” – powiedział Daniłow.

Podkreślił, że Rosja dokonuje agresji na Ukrainę nie tylko na froncie, ale także poprzez wykorzystanie mediów „do wpływania na nasz kraj i nasz naród”.

„Taka strategia była dziś rozważana i przyjęta na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony” – powiedział Daniłow.

Przypomnijmy, 15 września Gabinet Ministrów zatwierdził Strategię Bezpieczeństwa Informacyjnego Ukrainy, która jest przewidziana na okres do 2025 roku.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-