Rada Bezpieczeństwa zatwierdziła Plan Obrony Ukrainy – Daniłow

Rada Bezpieczeństwa zatwierdziła Plan Obrony Ukrainy – Daniłow

Ukrinform
Rada Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony zatwierdziła Plan Obronny Ukrainy - powiedział na briefingu sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ołeksij Daniłow, donosi korespondent Ukrinformu.

„Plan Obronny Ukrainy został zatwierdzony po raz pierwszy w historii niepodległej Ukrainy” – powiedział Daniłow.

Według sekretarza Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony jest to podstawowy dokument, który dostarcza jasnych odpowiedzi na pytania stojące dziś przed Ukrainą.

Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony wyjaśnił, że dokument jest całkowicie tajny i zawiera m.in. plan koordynowania współpracy wszystkich organów, nie tylko wojska, ale także administracji lokalnej.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-