Kuleba – o „czerwonych liniach” Putina - z naszej strony granicy sami sobie poradzimy

Kuleba – o „czerwonych liniach” Putina - z naszej strony granicy sami sobie poradzimy

Ukrinform
„Czerwone linie” prezydenta Rosji Władimira Putina ograniczają się do terytorium Federacji Rosyjskiej, mówi ukraiński minister spraw zagranicznych Dmytro Kuleba.

Według Ukrinformu napisał o tym na Twitterze.

„Czerwone linie” Putina ograniczają się do terytorium Federacji Rosyjskiej. Z naszej strony granicy rosyjsko-ukraińskiej sami wymyślimy, co robić w interesie narodu ukraińskiego oraz bezpieczeństwa Ukrainy i Europy” – podkreślił Kuleba.

Przypomnijmy, rzecznik rosyjskiego prezydenta Dmitrij Pieskow powiedział, że według Putina rozbudowa infrastruktury NATO na terytorium Ukrainy oznaczałaby dla Kremla przekroczenie jego „czerwonych linii”.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-