Zełenski przybył z roboczą wizytą do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ

Zełenski przybył z roboczą wizytą do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ

Ukrinform
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski przybył z roboczą wizytą do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w 76. sesji Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku – napisało Biuro Prezydenta w Telegram, donosi Ukrinform.

„Głowa państwa będzie przemawiać na debacie generalnej Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Planowane są także spotkania prezydenta Ukrainy z przywódcami innych państw i przedstawicielami organizacji międzynarodowych” – czytamy w oświadczeniu.

Ponadto Zełenski spotka się z przedstawicielami biznesu i inwestorami, a także ze społecznością ukraińską w Stanach Zjednoczonych.

Przypomnijmy, debata generalna 76. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ odbędzie się w dniach 21-27 września.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski weźmie udział w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ, gdzie wygłosi przemówienie.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-