Delegacja ukraińska zignorowała przemówienie rosyjskiej spikerki Matwienko na międzynarodowej konferencji

Delegacja ukraińska zignorowała przemówienie rosyjskiej spikerki Matwienko na międzynarodowej konferencji

Ukrinform
Delegacja ukraińska świadomie zignorowała przemówienie przewodniczącej Rady Federacji Rosji Walentyny Matwienko na V Światowej Konferencji Przewodniczących Parlamentów w Wiedniu – napisała na Facebooku wiceprzewodnicząca Rady Najwyższej Ukrainy Olena Kondratiuk, która reprezentuje Ukrainę na konferencji, informuje Ukrinform.

„Naszej delegacji nie było na sali podczas przemówienia Przewodniczącej Rady Federacji Walentyny Matwienko na V Światowej Konferencji Przewodniczących Parlamentów w Wiedniu. Podjęliśmy świadomą decyzję o zignorowaniu propagandowego przemówienia agresora” - powiedziała wiceprzewodnicząca ukraińskiego parlamentu.

Przypomnijmy, delegacja Rady Najwyższej bierze udział w inauguracyjnej sesji V Światowej Konferencji Przewodniczących Parlamentów, która odbywa się w Wiedniu.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-