Biden zapewnił o silnym partnerstwie między Ukrainą a Stanami Zjednoczonymi

Biden zapewnił o silnym partnerstwie między Ukrainą a Stanami Zjednoczonymi

wideo
Ukrinform
Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Joe Biden stwierdził, że partnerstwo między Stanami Zjednoczonymi a Ukrainą jest teraz silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Oświadczenie to złożył podczas spotkania z prezydentem Wołodymyrem Zełenskim w Białym Domu, donosi korespondent Ukrinformu.

„Cieszę się, że mogę spotkać się z prezydentem Zełenskim w Białym Domu w Gabinecie Owalnym. Podczas obchodów 30. rocznicy niepodległości Ukrainy partnerstwo między naszymi krajami stało silniejsze niż kiedykolwiek i stanie się jeszcze silniejsze. Ukrainę i Stany Zjednoczone łączą wspólne wartości i jesteśmy również zaangażowani w osiągnięcie naszego długoterminowego celu, aby Europa była holistyczna, wolna i pokojowa” – powiedział Biden.

Przypomnijmy, prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski przebywa w Waszyngtonie z roboczą wizytą. W środę prezydenci Ukrainy i Stanów Zjednoczonych spotkali się na około dwie godziny.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-