Zełenski przeprowadził konferencję prasową po rozmowach z Bidenem

Zełenski przeprowadził konferencję prasową po rozmowach z Bidenem

wideo
Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski spotkał się w Białym Domu ze swoim amerykańskim odpowiednikiem Joe Bidenem.

Po rozmowie w formacie delegacji i tete-a-tete, głowa państwa udał się do dziennikarzy na konferencję prasową, donosi Ukrinform w odniesieniu do stacji telewizyjnej Dom.

Po dwóch godzinach negocjacji samochód Zełenskiego pojechał do Kongresu USA, gdzie miał się spotkać. Tu właśnie miało miejsce spotkanie prezydenta z prasą.

Nie planowano wspólnej konferencji prasowej Zełenskiego i Bidena.

Przypomnijmy, prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski przebywa w Waszyngtonie z roboczą wizytą. W środę prezydenci Ukrainy i Stanów Zjednoczonych spotkali się na około dwie godziny.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-