Zełenski przeprowadził konferencję prasową po rozmowach z Bidenem

Zełenski przeprowadził konferencję prasową po rozmowach z Bidenem

wideo
Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski spotkał się w Białym Domu ze swoim amerykańskim odpowiednikiem Joe Bidenem.

Po rozmowie w formacie delegacji i tete-a-tete, głowa państwa udał się do dziennikarzy na konferencję prasową, donosi Ukrinform w odniesieniu do stacji telewizyjnej Dom.

Po dwóch godzinach negocjacji samochód Zełenskiego pojechał do Kongresu USA, gdzie miał się spotkać. Tu właśnie miało miejsce spotkanie prezydenta z prasą.

Nie planowano wspólnej konferencji prasowej Zełenskiego i Bidena.

Przypomnijmy, prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski przebywa w Waszyngtonie z roboczą wizytą. W środę prezydenci Ukrainy i Stanów Zjednoczonych spotkali się na około dwie godziny.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-