Konferencja prasowa po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony

Konferencja prasowa po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony

wideo
Ukrinform
Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ołeksij Daniłow przeprowadził konferencję prasową po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy.

Jak donosi Ukrinformu transmisję przeprowadziło Biuro Prezydenta na Facebooku.

Zgodnie z zapowiedziami prezydent Wołodymyr Zełenski zatwierdził porządek obrad dzisiejszego posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony , na który składał się 8 spraw, przedłożony przez sekretarza Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ołeksija Daniłowa. Omówiono m.in. kwestie pogłębienia współpracy z NATO, wysłuchano raportów z realizacji postanowień Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony itp.

Przypomnijmy, poprzednie posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony odbyło się 14 maja. Wtedy na 557 tzw. „worów w zakonie” nałożono sankcje osobiste i zatwierdzono Strategię Cyberbezpieczeństwa Ukrainy na 5 lat.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-