Ministerstwo Spraw Zagranicznych opublikowało na Facebooku filmy o ukraińskich dyplomatkach

Ministerstwo Spraw Zagranicznych opublikowało na Facebooku filmy o ukraińskich dyplomatkach

wideo
Ukrinform
Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy uruchomiło projekt dotyczący kobiet w dyplomacji #DyplomatkiBezKrawatok.

Poinformowała o tym służba prasowa MSZ, podał Ukrinform.

„Dyplomacja to nie męski świat, jak wcześniej sądzono, a ukraiński MSZ to dziś prawdziwe twarze i ludzkie historie, a także miejsce, w którym kobiety mogą się realizować. Tym projektem chcemy pokazać prawdziwą kobiecą twarz ukraińskiego MSZ i motywować kobiety do budowania kariery w dyplomacji” - powiedziała pierwsza wiceminister spraw zagranicznych Emine Dżaparowa.

Według Ministerstwa Spraw Zagranicznych, w krótkich filmach, które zostaną opublikowane na stronie ministerstwa na Facebooku, dyplomatki wyższego szczebla - ambasadorki, dyrektorki departamentów, szefowe departamentów i służb - będą otwarcie mówić o zawodzie, kobiecym przywództwie i motywacji do rozijania swojej kariery.

W szczególności uczestniczki projektu opowiedzą o tym, co zadecydowało o wyborze zawodu, o historiach ważnych dla nich w życiu dyplomatycznym, przepisach na sukces, a także podzielą się swoimi poglądami na temat kobiecym przywództwie w dyplomacji.

Obecnie ukazał się film promocyjny projektu.

W projekcie wezmą udział pierwsza Wiceminister Spraw Zagranicznych Emine Dżaparowa, Ambasador Ukrainy w Singapurze Jekaterina Zełenko, Dyrektor Departamentu Komunikacji i Dyplomacji Publicznej Ałła Polewaja, Ambasador Ukrainy w Finlandii Olha Dibrowa, Dyrektor Departamentu Prawa Międzynarodowego Oksana Zolotarewa, Kierownik Służby Patronackiej Olha Aksenowa i inni.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-