Zełenski otworzył forum „Ukraina 30. Rozwój wymiaru sprawiedliwości”

Zełenski otworzył forum „Ukraina 30. Rozwój wymiaru sprawiedliwości”

wideo
Ukrinform
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wziął udział w Ogólnoukraińskim Forum „Ukraina 30. Rozwój wymiaru sprawiedliwości”.

Uczestnicy forum omówią rolę i misję Sądu Konstytucyjnego i Sądu Najwyższego, a także projekt nowego Kodeksu karnego i perspektywy przekształcenia Kodeksu Cywilnego Ukrainy. Zainteresowani będą mogli zadawać pytania prelegentom forum na stronie internetowej i stronach wydarzenia w sieciach społecznościowych.

Jednocześnie 1 marca zostaną podpisane pierwsze umowy kredytowe pomiędzy bankami a kredytobiorcami w ramach Państwowego Programu „Hipoteka Przystępna 7%”. W wydarzeniu wezmą udział minister finansów Serhij Marczenko, jego zastępca ds. integracji europejskiej Jurij Drahanczuk oraz menadżerowie banków.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-