Przedstawiciele państw grupy G7 pomogą Ukrainie w walce z korupcją

Przedstawiciele państw grupy G7 pomogą Ukrainie w walce z korupcją

Ukrinform
Grupa przedstawicieli państw G7 na Ukrainie pod przewodnictwem Wielkiej Brytanii będzie nadal wspierać nasze państwo w przeprowadzaniu reform stymulujących rozwój gospodarczy z korzyścią dla wszystkich Ukraińców - napisano na Twitterze grupy przedstawicieli krajów G7, donosi Ukrinform.

„Będziemy kontynuować współpracę z ukraińskimi władzami, ekspertami i społeczeństwem obywatelskim, aby wspierać Ukrainę we wdrażaniu reform stymulujących rozwój gospodarczy z korzyścią dla wszystkich Ukraińców. Obejmuje to poprawę klimatu inwestycyjnego, zapewnienie równych szans rozwojowych, eliminację korupcji oraz wzmocnienie praworządności i przejrzystości”- napisano w wiadomości.

Dyplomaci obiecali ogłosić pełną listę priorytetów na 2021 rok później.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-