Wołodymyr Zełenski we wtorek przeprowadzi rozmowy z Prezydent Mołdawii

Wołodymyr Zełenski we wtorek przeprowadzi rozmowy z Prezydent Mołdawii

Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski spotka się we wtorek 12 stycznia w Kijowie z prezydent Mołdawii Maią Sandu - poinformowała służba prasowa głowy państwa Ukrainy, donosi Ukrinformu

„12 stycznia prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski przeprowadzi w Kijowie rozmowy z prezydentem Republiki Mołdawii Mayą Sandu, który złoży oficjalną wizytę na Ukrainie” - czytamy w komunikacie.

BP zwróciło również uwagę, że w wyniku rozmów zostanie podpisanych szereg dokumentów bilateralnych.

Przypomnijmy, 12 stycznia prezydent Mołdawii Maia Sandu złoży swoją pierwszą oficjalną wizytę w Kijowie.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-