Wielka Brytania przewodzi grupie ambasadorów G7 wspierających Ukrainę

Wielka Brytania przewodzi grupie ambasadorów G7 wspierających Ukrainę

Ukrinform
W tym roku Wielka Brytania przewodzi grupie krajów G7 wspierających reformy na Ukrainie i wkrótce ogłosi swoje priorytety na ten rok – napisano na stronie grupy ambasadorów G7 na Twitterze, donosi Ukrinform.

„Szczęśliwego Nowego Roku! Wielka Brytania, jako przewodnicząca grupy G7, jest dumna, że ​​może przewodniczyć w tym roku Grupie Ambasadorów G7 wspierającej Ukrainę” - napisano.

Grupa ambasadorów podziękowała także Ambasadzie USA na Ukrainie za znakomitą prezydencję w 2020 roku.

„Z niecierpliwością czekamy na wspaniały rok 2021 w ścisłej współpracy z naszymi partnerami, aby wesprzeć Ukrainę w przeprowadzaniu reform z korzyścią dla wszystkich Ukraińców. Wkrótce podzielimy się informacjami na temat roli G7 i naszych priorytetów na ten rok” - dodała grupa ambasadorów G7.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-