Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 28,04

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 28,04

Ukrinform
W czwartek 10 grudnia 2020 roku Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 4 kopiejki do 28,0406 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara w dniu 10 grudnia ustalono na poziomie 28,0406 UAH za dolara wobec 28,0828 UAH za dolara dzień wcześniej, kurs hrywny do euro wynosił w środę 33,9558 UAH za euro wobec 34,0546 UAH za euro.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-