Ukraina spodziewa się otrzymać plan działań na rzecz członkostwa w NATO w 2021 roku – Taran

Ukraina spodziewa się otrzymać plan działań na rzecz członkostwa w NATO w 2021 roku – Taran

Ukrinform
Minister obrony Andrij Taran stwierdził, że Ukraina spodziewa się otrzymać plan działań na rzecz członkostwa w NATO w 2021 roku.

Jak donosi Ukrinform, Taran powiedział to w wywiadzie dla „Kuriera Rządowego.”

Zaznaczył, że Ukraina jest gotowa zwiększyć swój wkład w operacje NATO i wysłać dodatkowych ludzi do pracy w Sojuszu, aby stać się silniejszymi i znacznie bliżej strategicznego celu pełnego członkostwa w NATO.

„W tym kontekście jasno określamy nasze ambicje uzyskania Planu Działań na rzecz członkostwa w NATO i oczekujemy pełnego poparcia politycznego sojuszników NATO dla takiej decyzji na następnym szczycie Sojuszu w 2021 roku” - powiedział Taran.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-