Ambasadorowie G7 liczą na dalszą współpracę z Zełenskim i jego zespołem przy reformach na Ukrainie

Ambasadorowie G7 liczą na dalszą współpracę z Zełenskim i jego zespołem przy reformach na Ukrainie

Ukrinform
Ambasadorowie G7 liczą na dalszą współpracę z prezydentem Wołodymyrem Zełenskim i jego zespołem przy wdrażaniu reform na Ukrainie.

Jak donosi Ukrinform, napisano się o tym w wiadomości na stronie przedstawicieli na Twitterze po wynikach spotkania w Mikołajowie.

„Ambasadorzy G7 dziękują prezydentowi Zełenskiemu za konstruktywną dyskusję w Mikołajowie. Mamy nadzieję, że będziemy kontynuować współpracę z nim i jego zespołem w celu wspierania reform, które wzmacniają nasze więzi i poprawiają klimat inwestycyjny na Ukrainie” - powiedzieli dyplomaci.

Jak podał Ukrinform, 23 września prezydent Wołodymyr Zełenski spotkał się z ambasadorami państw G7 i Unii Europejskiej akredytowanymi na Ukrainie. Poinformował uczestników spotkania o stanie i perspektywach kluczowych reform, sytuacji wokół organów antykorupcyjnych, NBU, o przygotowaniach do wyborów samorządowych oraz zapewnił o niezmienności kursu naszego kraju.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-