11 września powinno odbyć się spotkanie doradców przywódców „Czwórki Normandzkiej” - Zełenski

11 września powinno odbyć się spotkanie doradców przywódców „Czwórki Normandzkiej” - Zełenski

Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski zapowiedział spotkanie doradców przywódców formatu normandzkiego na 11 września.

Oświadczył to podczas rozmowy z mediami w obwodzie sumskim - donosi korespondent Ukrinform.

„11 września powinno odbyć się spotkanie doradców przywódców „formatu normandzkiego”. Czekamy na konkretne propozycje i konkretne decyzje” - powiedział Prezydent.

Przypomnijmy, 25 sierpnia Biuro Prezydenta Ukrainy poinformowało że spotkanie doradców „Czwórki Normandzkiej”, zaplanowane na 28 sierpnia, zostało przełożone z powodu w podróż służbowej doradcy prezydenta Francji Emmanuela Bonne.

Później szef BP Andrij Jermak, reprezentujący stronę ukraińską, powiedział, że spotkanie doradców przywódców „formatu normandzkiego” może się odbyć na początku września.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-