Kuleba w Lublinie - Nie możemy pozwolić, aby koronawirus zabił nasze gospodarki

Kuleba w Lublinie - Nie możemy pozwolić, aby koronawirus zabił nasze gospodarki

Ukrinform
Minister spraw zagranicznych Dmytro Kuleba jest przekonany, że obecnie ważne jest, aby nie tworzyć nowych ograniczeń między krajami ze względu na konieczność przeciwdziałania pandemii COVID-19, ale pomagać w rozwoju gospodarek, biznesie i kontaktach międzyludzkich.

Oświadczył to podczas wspólnej konferencji prasowej z ministrami spraw zagranicznych Polski Jackiem Czaputowiczem i Litwy Linasem Linkevičiusem w Lublinie - donosi korespondent Ukrinform.

„Musimy zrozumieć, że koronawirus może trwać jeszcze długo i zamiast wymyślać nowe ograniczenia, musimy nieustannie myśleć o tym, jak pomóc naszym przedsiębiorcom, naszym obywatelom, żyć i rozwijać się w warunkach koronawirusa. Nie możemy pozwolić, aby koronawirus zabił nasze kontakty i nasze gospodarki”- powiedział Kuleba.

Zaznaczył, że kraje współpracują w walce z COVID-19, przygotowując się do jego drugiej fali, ale podkreślił, że „bez względu na to, ile będzie tych fal, bardzo ważne jest, aby skupić się nie tylko na walce z COVID-em, ale także na walce o nasze gospodarki, dla biznesu naszych krajów i dla kontaktów międzyludzkich”.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-