Stefaniszyna jedzie do Brukseli

Stefaniszyna jedzie do Brukseli

Ukrinform
7-8 lipca wicepremier ds. integracji europejskiej i euroatlantyckiej Olha Stefaniszyna złoży wizytę w Brukseli i spotka się z wyższymi urzędnikami NATO i Unii Europejskiej – napisano na stronie wicepremier na Facebooku.

„W dniach 7-8 lipca Olga Stefaniszyna złoży wizytę w Brukseli, gdzie odbędzie spotkania z wysokimi rangą urzędnikami z NATO i UE” - oświadczyła.

Podczas wizyty planowane jest omówienie aktualnych zagadnień porządku dziennego NATO-Ukraina, intensyfikacji współpracy w kluczowych obszarach, reformy na Ukrainie i rozwój handlu Ukraina-UE itp.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-