Zełenski uważa, że jedna kadencja nie wystarczy, aby mógł spełnić wszystkie swoje obietnice

Zełenski uważa, że jedna kadencja nie wystarczy, aby mógł spełnić wszystkie swoje obietnice

Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski uważa, że jedna kadencja nie wystarczy, aby mógł spełnić wszystkie swoje obietnice dane Ukraińcom.

Powiedział to podczas konferencji prasowej, odpowiadając na pytanie, czy wystarczy jedna kadencja, aby wypełnić wszystkie obietnice dane narodowi ukraińskiemu, donosi korespondent Ukrinform.

„Nie wiem, mówiąc szczerze, szczerze - jedna nie wystarczy” - powiedział Zełenski .

Przypomnijmy, 20 maja 2020 roku minął rok od inauguracji Wołodymyra Zełenskiego, który wygrał wybory prezydenckie na Ukrainie.

Konferencja prasowa Zełenskiego odbywała się w części parkowej Pałacu Maryjskiego.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-