Denisowa odbyła spotkanie online z przedstawicielami Rady Europy

Denisowa odbyła spotkanie online z przedstawicielami Rady Europy

zdjęcie
Ukrinform
Komisarz parlamentarna ds. Praw człowieka Ludmiła Denisowa odbyła spotkanie online z przedstawicielami Rady Europy i Unii Europejskiej.

Ludmiła Denisowa napisała o tym w Telegram.

„Odbyło się spotkanie online z przedstawicielami Unii Europejskiej i Rady Europy, podczas którego przedstawiony został raport Rady Europy na temat realizacji przez Biuro Rzecznika Praw Człowieka „Krajowego Mechanizmu Prewencji na Ukrainie” (National Preventive Mechanism in Ukraine). Podziękowałam międzynarodowym partnerom za ich wsparcie i współpracę” - napisała.

Denisowa napisała również, że w prezentowanym raporcie wystawiono „wysoką ocenę działalności Rzecznika”.

Komisarz dodała, że podczas spotkania strony umówiły się zacieśnić i pogłębić współpracę i w szczególności przeprowadzić szereg szkoleń dla pracowników Biura Rzecznika i monitorów publicznych w celu skutecznego i wydajnego wdrożenia Krajowego Mechanizmu Prewencji na Ukrainie.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-