Wideo konferencja ministrów z państw „formatu normandzkiego” zaplanowana jest na 30 kwietnia - MSZ

Wideo konferencja ministrów z państw „formatu normandzkiego” zaplanowana jest na 30 kwietnia - MSZ

Ukrinform
Wideokonferencja ministrów spraw zagranicznych krajów „formatu normandzkiego” jest wstępnie zaplanowana na 30 kwietnia – poinformowała o tym w komentarzu Ukrinform rzeczniczka Ministerstwa Spraw Zagranicznych Ukrainy Kateryna Zelenko.

„Jak przekazał Minister spraw zagranicznych Dmytro Kuleba, wideokonferencja ministrów spraw zagranicznych z krajami będącymi członkami formatu normandzkiego jest zaplanowana na 30 kwietnia. Minister Dmytro Kuleba wielokrotnie podkreślał potrzebę rozmów ministrów spraw zagranicznych. Mamy nadzieję na konstruktywne podejście Rosji do poszukiwań pokoju. „Musimy nadać impet procesowi normandzkiemu” - powiedziała.

Wcześniej niemiecki minister spraw zagranicznych Heiko Maas zapowiedział, że w przyszłym tygodniu odbędzie się wideokonferencja z ministrami spraw zagranicznych krajów „formatu normandzkiego”.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-