Zełenski włączył Jermaka do Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony

Zełenski włączył Jermaka do Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony

Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski włączył szefa Biura Prezydenta Andrija Jermaka do składu osobowego Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony i jednocześnie odwołał Andrija Bohdana z posady przewodniczęcego Biura Prezydenta.

Odpowiedni dekret nr 52/2020 z dnia 12 lutego został opublikowany na stronie internetowej głowy państwa.

„Włączyć szefa Biura Prezydenta Ukrainy Andrija Jermaka Borisowicza do składu osobowego Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy”, czytamy w dokumencie.

W tym samym czasie prezydent usunął byłego szefa BP Andrija Bohdana ze składu osobowego RBNO.

Jak informowaliśmy, 11 lutego prezydent Wołodymyr Zełenski wyznaczył Andrija Jermaka na szefa BP, uprzednio zwalniając Andrija Bohdana z tego stanowiska.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-