Jak Rada „sprzedawała” ziemię FOTOREPORTAŻ

Jak Rada „sprzedawała” ziemię FOTOREPORTAŻ

zdjęcie
Ukrinform
W środę 13 listopada Rada Najwyższa przyjęła w pierwszym czytaniu projekt ustawy o zniesieniu moratorium na sprzedaż gruntów na Ukrainie od dnia 1 października 2020 roku.

Podczas dyskusji deputowani kłócili się, blokowali podium i krzyczeli „Hańba!”

Dawid Arahamia, przewodniczący frakcji „Sługa Narodu”, zapewnił, że podczas przygotowywania projektu ustawy do drugiego czytania wprowadzona zostanie poprawka zakazująca sprzedaży ziemi cudzoziemcom.

Emocje tego dnia na zdjęciach Ukrinformu:

Zdjęcia: Wołodymyr Tarasow, Danił Szamkin


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-