Prystajko zapewnił, że bojownicy nie będą mogli zostać członkami Rady

Prystajko zapewnił, że bojownicy nie będą mogli zostać członkami Rady

wideo
Ukrinform
Rząd ukraiński sprzeciwia się przyznaniu prawa wybierania się do Parlamentu bojownikom samozwańczych republik w Donbasie – powiedział minister spraw zagranicznych Ukrainy Wadym Prystajko w efirze programu „Swoboda słowa” na ICTV.

„I na przykład ludzie, którzy strzelali do naszych ludzi, nie powrócą ... i nie usiądą obok deputowanych Rady Najwyższej. To także polityczna „czerwona linia”. I jest wiele takich „czerwonych linii” - w ramach których toczy się proces polityczny, dyskusja polityczna”- powiedział szef ukraińskiego MSZ.

Dodał również, że bezpieczeństwo narodu ukraińskiego, powrót terytoriów, suwerenność i integralność terytorialna Ukrainy są priorytetami dla władz.

av

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-