W Charkowie „zaminowano” 14 lokali wyborczych

W Charkowie „zaminowano” 14 lokali wyborczych

Ukrinform
W kijowskiej dzielnicy Charkowa nieznana osoba zgłosiła, że zaminowano 14 lokali wyborczych.

Informacja była podana przez departament komunikacji policji w regionie charkowskim.

„Raport o podłożeniu materiałów wybuchowych w 14 lokalach wyborczych zlokalizowanych na ulicach Moiseevskaya, Pushkinskaya, Lesya Serdyuk, Timurovtsev, Mineralovodskaya, Czkalov, zaułek Studencki i Elektroinstrumentalny, został zgłoszony na policję na specjalną linię „102” 21 lipca o 14:55”, podaje informacja.

Pod podane adresy wyjechały grupy śledcze i operacyjne oraz eksperci działu kontroli materiałów wybuchowych.

Obecnie trwa kontrola pomieszczeń i przyległego terytorium.

Według Ukrinformu, w mieście Toretsk, obwód doniecki, po sprawdzeniu informacji o zaminowaniu 14 lokali wyborczych, nie zostało to potwierdzone.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-