Hrojsman nie będzie jednoczył się z Poroszenką w wyborach do Rady WIDEO

Hrojsman nie będzie jednoczył się z Poroszenką w wyborach do Rady WIDEO

Ukrinform
Premier Ukrainy Wołodymyr Hrojsman wyklucza możliwość połączenia jego partii „Strategia Ukraińska” z partią „Solidarność Europejska”, na czele której stoi Petro Poroszenko.

Szef rządu powiedział to w wywiadzie dla stacji ICTV, który został wyemitowany 26 maja.

„Mogę powiedzieć, że wielu polityków omawiało między sobą różne możliwości, ale podjąłem decyzję - pójdę sam. Ta decyzja jest dla mnie ostateczna. Myślę, że jesteśmy po prostu inni”- powiedział Hrojsman na pytanie dziennikarza o to, jak prawdopodobne jest jego zjednoczenie z partią byłego prezydenta.

Jednocześnie Hrojsman powiedział, że otrzymywał propozycje od Poroszenko zjednoczenia sił politycznych do udziału w wyborach.

Hrojsmana dodał, że pójdzie do wyborów z „dosyć młodymi, energicznymi i profesjonalnymi” ludźmi.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-