"Ludowy Ruch Ukrainy" zgłosił kandydaturę Wiktora Krywenko na prezydenta

Ukrinform
Partia "Ludowy Ruch Ukrainy" na kongresie nominowała przewodniczącego, zastępcę posłów frakcji, Wiktora Krivenko na kandydata na prezydenta Ukrainy. Informację taką podał Wiktor Krivenko na Facebooku.

"Kongres” Ludowego Ruchu Ukrainy” właśnie się zakończył, zostałem wybrany na przewodniczącego na następne 2 lata i zatwierdzony jako kandydat na prezydenta Ukrainy" - napisał Krivenko.

Zwrócił się również do Ukraińców, aby przyłączyli się do zbierania funduszy na oficjalny wkład kandydata - 2,5 mln UAH w gotówce, ponieważ partia "nie ma sponsorów miliarderów."

Krivenko podał, że ​​zebrano 2% wymaganej kwoty .

Podano również, iż kongres wyborczy „Partii Radykalnej” zaplanowano na 22 stycznia, a „Narodowego Frontu” na 2 lutego br.

Na Ukrainie 31 grudnia 2018 roku rozpoczęła się prezydencka kampania wyborcza. Nominacja kandydatów i składanie dokumentów potrwa do 3 lutego włącznie, a ich rejestracja nastąpi w ciągu pięciu dni i zakończy się 8 lutego 2019 roku.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-