Armia rosyjska zaatakowała obiekty Naftogazu

Armia rosyjska zaatakowała obiekty Naftogazu

Ukrinform
Jednym z celów rosyjskiego ataku rankiem 27 kwietnia były obiekty Grupy Naftogaz.

Jak podał Ukrinform, poinformowało o tym służby prasowe Grupy.

„Dziś rano wróg po raz kolejny zaatakował obiekty infrastruktury gazowej Grupy Naftogaz. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Atak nie będzie miał wpływu na świadczenie usług ukraińskim konsumentom i klientom Grupy” – czytamy w komunikacie.

Zaznacza się, że trwa usuwanie skutków ataku.

Jak informowaliśmy, Rosja zaatakowała w nocy cztery elektrownie cieplne DTEK, są ofiary w ludziach, urządzenia w elektrowniach zostały poważnie uszkodzone.

Obiekty Grupy Naftogaz były także celem rosyjskich ataków w dniach 24 i 29 marca.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-