NBU sprzedał w ciągu tygodnia na rynku międzybankowym 552,2 mln dolarów

NBU sprzedał w ciągu tygodnia na rynku międzybankowym 552,2 mln dolarów

Ukrinform
W ubiegłym tygodniu Narodowy Bank Ukrainy sprzedał na międzybankowym rynku walutowym 552,2 mln dolarów USA i kupił 16,47 mln dolarów USA.

Jak poinformował Ukrinform, takie wyniki interwencji walutowych są publikowane na stronie internetowej Narodowego Banku Ukrainy.

Według wyników interwencji walutowych, od 8 do 12 maja 2023 r. Narodowy Bank Ukrainy sprzedał na międzybankowym rynku walutowym 552,2 mln dolarów USA i kupił 16,47 mln dolarów USA.

Łącznie od początku 2023 roku regulator sprzedał na rynku międzybankowym 9,44 mld dolarów USA i kupił 97,32 mln USD.

Jak informowaliśmy, w roku 2022 Narodowy Bank Ukrainy sprzedał na rynku międzybankowym 26,38 mld dolarów USA i 1,789 mld euro, a także kupił 3,27 mld dolarów USA i 110,97 mln euro.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-