Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny

Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny

Ukrinform
We wtorek 18 stycznia 2022 roku Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny o 17 kopiejek do 28 122 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego w dniu 18 stycznia 2022 r. został ustalony na 28,122 UAH za dolara wobec 27,9514 UAH za dolara w poniedziałek, kurs hrywny wobec euro został ustalony na 32,0577 UAH za euro wobec 31,989 UAH za euro poprzedniego dnia.

Jak podał Ukrinform, Narodowy Bank Ukrainy po raz ostatni 25 kwietnia 2021 r. ustalił kurs hrywny w stosunku do dolara powyżej 28 hrywien – 28,0642 hrywien za dolara.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-