Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny o 21 kopiejek

Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny o 21 kopiejek

Ukrinform
W poniedziałek 17 stycznia 2022 r. Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny o 21 kopiejek do 27,9514 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego w dniu 17 stycznia 2022 r. został ustalony na 27,9514 hrywien za dolara wobec 27,7372 hrywien za dolara w piątek, kurs hrywny do euro ustalono na 31,989 hrywien za euro wobec 31,7813 hrywien za euro w piątek.

av

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-