Ministerstwo Finansów wyemitowało obligacje na kwotę 3,9 mld

Ministerstwo Finansów wyemitowało obligacje na kwotę 3,9 mld

Ukrinform
Dnia 11 stycznia 2022 roku Ministerstwo Finansów pozyskało do budżetu państwa 3,87 mld UAH na aukcji uplasowania krajowych obligacji skarbowych (OWGZ).

Według Ukrinformu, informuje o tym służba prasowa Ministerstwa Finansów.

„Według wyników plasowania obligacji z wewnętrznej pożyczki rządowej w dniu 11 stycznia 2022 r. do budżetu państwa wpłynęło 3 873 698 923,56 UAH” - czytamy w komunikacie.

Jak poinformował Ukrinform, dnia 28 grudnia 2021 r. Ministerstwo Finansów pozyskało 15 mld hrywien do budżetu państwa z aukcji na plasowanie krajowych obligacji pożyczkowych.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-