Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny

Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny

Ukrinform
W środę 5 stycznia Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny o dwie kopiejki do 27,2976 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego w dniu 5 stycznia 2022 r. ustalono na 27,2976 UAH za dolara wobec 27,2782 UAH za dolara we wtorek, kurs hrywny za euro ustalono na 30,7739 UAH za euro wobec 30,9226 UAH za euro poprzedniego dnia.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-