NBU sprzedał w zeszłym tygodniu 154,5 miliona dolarów na rynku międzybankowym

NBU sprzedał w zeszłym tygodniu 154,5 miliona dolarów na rynku międzybankowym

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy w zeszłym tygodniu sprzedał 154,5 miliona dolarów na międzybankowym rynku walutowym i kupił 5 milionów dolarów.

Według Ukrinformu potwierdzają to dane Narodowego Banku Ukrainy.

Według wyników interwencji walutowych po jednolitym kursie, Narodowy Bank Ukrainy od dnia 29 listopada do dnia 3 grudnia 2021 roku sprzedał 104,5 mln USD na międzybankowym rynku walutowym i w najlepszej cenie - 50 milionów dolarów USA. Również Narodowy Bank kupił na międzybankowym rynku walutowym po najlepszym kursie - 5 mln USD.

W sumie od początku 2021 roku Narodowy Bank Ukrainy kupił na rynku międzybankowym 3,611 mld USD, sprzedał - 1,139 mln USD.

Jak podawał Ukrinform, w 2020 roku Narodowy Bank Ukrainykupił 4,929 mld dolarów USA sprzedał - 3,891 mld dolarów USA.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-