Ukraina uzyska 58 mln euro z EBI na program EU4Skills

Ukraina uzyska 58 mln euro z EBI na program EU4Skills

Ukrinform
Ukraina uzyska 58 mln euro z Europejskiego Banku Inwestycyjnego na zwiększenie wyników programu EU4Skills w celu stworzenia centrów doskonalenia.

Jak informuje Ukrinform w odniesieniu do Ministerstwa Edukacji i Nauki Ukrainy, wiceminister ds. integracji europejskiej Ołeksyj Szkuratow powiedział to podczas siódmego posiedzenia Komitetu Stowarzyszenia Ukraina-UE.

„W celu skalowania wyników programu EU4Skills w zakresie tworzenia centrów doskonalenia zawodowego Ukraina planuje pozyskać 58 mln euro z Europejskiego Banku Inwestycyjnego” – powiedział.

Według Szkuratowa podpisanie umowy finansowej ma nastąpić w grudniu podczas VI Szczytu Partnerstwa Wschodniego.

Jak informował Ukrinform, w dniach 29-30 listopada w Brukseli odbyło się siódme posiedzenie Komitetu Stowarzyszeniowego Ukrainy i Unii Europejskiej, na którym omówiono postępy we wdrażaniu Umowy Stowarzyszeniowej oraz dalsze perspektywy wprowadzania reform na Ukrainie.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-