Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 12 kopiejek

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 12 kopiejek

Ukrinform
We wtorek 7 września 2021 r. Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 12 kopiejek do 26,8102 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny w stosunku do dolara USA na dzień 7 września 2021 r. ustalono na 26,8102 UAH za dolara wobec 26,9298 UAH za dolara w poniedziałek, kurs wymiany hrywny na euro ustalono na 31,8063 hrywien za euro wobec 31,9684 hrywien za euro poprzedniego dnia.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-