Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 26,91

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 26,91

Ukrinform
W środę 28 lipca 2021 r. Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 7 kopiejek do 26, 906 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego w dniu 28 lipca 2021 r. został ustalony na 26,906 UAH za dolara wobec 26,9805 UAH za dolara we wtorek 27 lipca, kurs hrywny do euro został ustalony na 31,7814 UAH za euro wobec 31,8087 UAH za euro dzień wcześniej.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-