Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 27,05

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 27,05

Ukrinform
W poniedziałek 26 lipca 2021 r. Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 14 kopiejek do 27,048 hrywien za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego w dniu 26 lipca 2021 r. został ustalony na 27,048 UAH za dolara wobec 27,1915 UAH za dolara w piątek 23 lipca, kurs hrywny do euro został ustalony na 31 845 UAH za euro wobec 32,0343 UAH za euro 23 lipca.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-